Sklep

Zestaw Italwax 4 x Wosk+Paski Miniatura

Zestaw Italwax 4 x Wosk+Paski

25,99 zł
0 opinii

Zestaw  do depilacji
Wosk italwax szeroka rolka 4 x 100 ml gratis 100 pasków fizelinowych

Italwax to włoska firma specjalizująca się w produktach do depilacji.
Woski produkowane są z wysokiej jakości żywic naturalnych i syntetycznych.
Rolki zostały zaprojektowane tak, by wosk nakładał się równomiernie i nie wyciekał.
Wosk charakteryzuje się doskonałą przyczepnością, jest łatwy w rozprowadzaniu, usuwa nawet uporczywie mocne owłosienie.
Jest łagodny dla skóry, łatwo się rozgrzewa w naczyniu z gorącą wodąoraz w standardowych podgrzewaczach do aplikatorów.
Ewentualne resztki łatwo zmywa się oliwką po depilacji. Regularne jego stosowanie osłabia włosy i spowalnia ich odrastanie.
Wosk posiada szeroką rolkę typu "roll-on" ułatwiającą jego równomierne rozprowadzanie. Najnowsza budowa rolki sprawia, że depilacja będzie jeszcze łatwiejsza i wydajniejsza.

Wymiary wkładu (bez rolki):

-szerokość: 52 mm
-wysokość: 111 mm
-grubość: 22 mm
-pojemność : 4 x 100 ml

Sposób użycia:

 1. Depilacji woskiem nie powinny stosować osoby borykające się z chorobami skóry, żylakami, problemami z naczynkami. Także różnego rodzaju rany, otwarcia, zapalenia czy świeże blizny uniemożliwiają przeprowadzenie depilacji woskiem. Kobiety w ciąży powinny korzystać z takiej formy depilacji jedynie w pierwszym trymestrze.
 2. Jeśli chcemy usunąć włosy woskiem musimy pamiętać, iż muszą one osiągnąć długość przynajmniej 1 cm. Na kilka dni przed depilacją należy powstrzymać się od opalania, zarówno na solarium, jak i na plaży oraz z sauny. Dzień przed depilacją należy zrobić dokładny peeling, aby złuszczyć martwy naskórek, pod którym skrywać mogą się włoski. Niewskazane jest używanie balsamów, kremów czy olejków, które mogłyby pozostawić na ciele tłustą warstwę. W takiej sytuacji wosk nie będzie mógł przykleić się do skóry i depilacja się nie powiedzie.
 3. Jeśli masz bardzo wrażliwą skórę dobierz specjalny wosk zawierający dwutlenek tytanu o właściwościach łagodzących lub woski przeznaczone do wrażliwej skóry z kojącym rumiankiem i aloesem. Nie stosuj wosku na podrażnioną skórę.
 4. Urządzenie do podgrzewania wosku należy podłączyć do sieci.
 5. Po zainstalowaniu wosku w podgrzewaczu należy uruchomić urządzenie (nie należy uruchamiać urządzenia bez wkładu z woskiem).
 6. Przez użyciem wosku należy założyć rękawice ochronne, które ochronią twoje dłonie przed przywieraniem wosku do rąk.
 7. Przed przystąpieniem do nakładania wosku do depilacji, należy sprawdzić jego temperaturę oraz wrażliwość skóry. Prawidłowa temperatura wosku   gotowego do użycia to 45 stopni C (w przypadku wosków cukrowych (sugar) temp. jest niższa - ok. 37 stopni C).
 8. Jeśli temperatura jest odpowiednia, a skóra nie zareagowała alergicznie, możemy przystąpić do depilacji.
 9. Wosk nakładamy pod kątem 45 stopni delikatnymi długimi pociągnięciami w miejscu do tego przeznaczonym.
 10. Na nałożony wosk przykładamy pasek fizelinowy.
 11. Czekamy, aż nałożony wosk wystygnie. Szybkim ruchem w odwrotnym kierunku do wrastania włosków odrywamy pasek fizelinowy wraz z woskiem.
 12. Po zabiegu należy nałożyć na woskowane miejsce profesjonalny żel po depilacji lub krem kojący.
 13. Jeśli depilacja okazała się nie w pełni skuteczna (nie wszystkie włosy zostały wyrwane), nie można powtarzać jej w krótkim odstępie czasu, co oznacza, że kobieta, by mieć idealnie gładką skórę, będzie musiała używać dodatkowo golarki.
UWAGA!
Urządzenie może nagrzać wosk do temperatury znacznie wyższej niż temperatura prawidłowa wosku gotowego do użycia, nawet do 85 stopni c.

Gratis !!

Paski cięte do depilacji woskiem
włókninowo-fizelinowe paski cięte do depilacji woskiem,
kolor: biały,
gatunek: PIERWSZY,
wymiary paska: ok. 7 cm x 20 cm,
ilość: 100 sztuk.

 • - Produkt dostępny

WOSK MIODOWY
Wkład z woskiem naturalnym o pojemności 100ml. Wosk naturalny wyprodukowany we włoskim koncernie kosmetycznym ARCOCERE. Przeznaczony jest do usuwania nawet najtwardszych włosów, szczególnie na nogach. Wkład posiada szeroką rolkę ułatwiającą równomierne nakładanie wosku na większych obszarach ciała (nogi, plecy, tors).

WOSK AZULANOWY
Wkład z woskiem azulanowym o pojemności 100ml. Wkład posiada szeroką rolkę ułatwiającą równomierne nakładanie wosku. Wyprodukowany we włoskim koncernie kosmetycznym ARCOCERE. Przeznaczony jest do usuwania nawet twardych włosów na dużych powierzchniach szczególnie na nogach, rękach i tułowiu. Dla zwiększenia skuteczności działania zastosowano wosk pszczeli i żywice drzew iglastych oraz ekstrakty roślinne, które dodatkowo zmniejszają ryzyko podrażnień.

WOSK RÓŻANY
Wkład z woskiem tytanowym o pojemności 100ml. Wkład posiada szeroką rolkę ułatwiającą równomierne nakładanie wosku. Wyprodukowany we włoskim koncernie kosmetycznym ARCOCERE. Przeznaczony jest do usuwania nawet twardych włosów na dużych powierzchniach szczególnie na nogach, rękach i tułowiu. Dla zwiększenia skuteczności działania zastosowano wosk pszczeli i żywice drzew iglastych oraz tlenek cynku i dwutlenek tytanu, które mają właściwości łagodzące, zmiękczające i przeciwzapalne.

Zalety Wosku:
 1. produkt nowy, nieużywany,
 2. oryginalny w 100%, wyprodukowany we Włoszech,
 3. powszechnie stosowany w profesjonalnych salonach kosmetycznych,
 4.  wkład posiada opatentowany system nowej generacji typu "roll-on, który zapobiega nadmiernemu wyciekaniu wosku oraz ułatwia jego nakładanie,
 5. nie powoduje podrażnień, nie uczula,
 6. do każdego rodzaju skóry,
 7. szybko się rozgrzewa,
 8. wystarcza na 3-5 depilacji nóg,
 9. usuwa nawet najtwardsze włosy,
 10. efekt depilacji utrzymuje się przez 3-4 tygodnie,
 11. nakłada się cienką warstwą (bardzo niskie zużycie),
 12. posiada szeroką (46 mm) rolkę ułatwiającą nakładanie wosku,
 13. wymiary wkładu bez rolki: 112x52x22 mm,
 14. wymiary wkładu z rolką: 138x58x28 mm,
 15. po pierwszym użyciu należy zużyć w ciągu 24 miesięcy.

Profesjonalne włoskie paski do depilacji (100szt):
 1. dzięki wysokiej jakości materiału zabieg depilacji jest bardzo delikatny,
 2. unikatowa struktura zapewnia ekonomiczne zużycie, każdy pasek może być użyty do 8 razy w czasie jednego zabiegu depilacji, obniżając w ten sposób koszt zakupu,
 3. paski nie powodują podrażnień,
 4. produkt gwarantuje wysoką skuteczność usuwania zbędnego owłosienia,
 5. do stosowania z każdym rodzajem wosku.

Sposób użycia:
 1. Przed przystąpieniem do zabiegu depilacji należy oczyścić i odtłuścić skórę.
 2. Najlepiej jest dzień wcześniej wykonać Peeling i nie nakładać żadnych kremów ani balsamów. Przed pierwszym nałożeniem wosku na skórę, należy przeciągnąć już rozgrzaną rolką po pasku, aby na całej powierzchni rolki znajdowała się cienka warstwa wosku.
 3. Następnie nakładamy wosk zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, przyklejamy pasek również w tym samym kierunku. Energicznie odrywamy pasek w przeciwną stronę (pod włos). Należy przy tym zwrócić uwagę na kierunek i kąt odrywania. Nie należy ciągnąć paska ku górze, lecz przy skórze. Włoski powinny być wyrywane, a nie urywane. Aby uniknąć bólu przy odrywaniu paska należy lekko naciągnąć skórę bezpośrednio przed miejscem depilowanym.
 4. Pozostałości wosku usuwamy olejkiem po depilacji, następnie nakładamy specjalny preparat po depilacji (mleczko,krem), który łagodzi podrażnienia i zapobiega wrastaniu włosków.