Sklep

Zestaw Arco 9x Wosk+Paski Miniatura

Zestaw Arco 9x Wosk+Paski

52,98 zł
0 opinii

W skład zestawu wchodzą:

 1. 9 wkładów z woskiem typu "roll-on" o pojemności 100 ml:                             3 x miodowym, 3 x azulanowym, 3 x różanym;
 2. 150 szt. pasków fizelinowych do depilacji.

Oryginalny Włoski Wosk

 • - Produkt dostępny

WOSK MIODOWY
Wkład z woskiem naturalnym o pojemności 100ml. Wosk naturalny wyprodukowany we włoskim koncernie kosmetycznym ARCOCERE. Przeznaczony jest do usuwania nawet najtwardszych włosów, szczególnie na nogach. Wkład posiada szeroką rolkę ułatwiającą równomierne nakładanie wosku na większych obszarach ciała (nogi, plecy, tors).

WOSK AZULANOWY
Wkład z woskiem azulanowym o pojemności 100ml. Wkład posiada szeroką rolkę ułatwiającą równomierne nakładanie wosku. Wyprodukowany we włoskim koncernie kosmetycznym ARCOCERE. Przeznaczony jest do usuwania nawet twardych włosów na dużych powierzchniach szczególnie na nogach, rękach i tułowiu. Dla zwiększenia skuteczności działania zastosowano wosk pszczeli i żywice drzew iglastych oraz ekstrakty roślinne, które dodatkowo zmniejszają ryzyko podrażnień.

WOSK RÓŻANY
Wkład z woskiem tytanowym o pojemności 100ml. Wkład posiada szeroką rolkę ułatwiającą równomierne nakładanie wosku. Wyprodukowany we włoskim koncernie kosmetycznym ARCOCERE. Przeznaczony jest do usuwania nawet twardych włosów na dużych powierzchniach szczególnie na nogach, rękach i tułowiu. Dla zwiększenia skuteczności działania zastosowano wosk pszczeli i żywice drzew iglastych oraz tlenek cynku i dwutlenek tytanu, które mają właściwości łagodzące, zmiękczające i przeciwzapalne.

Zalety Wosku:
 1. produkt nowy, nieużywany,
 2. oryginalny w 100%, wyprodukowany we Włoszech,
 3. powszechnie stosowany w profesjonalnych salonach kosmetycznych,
 4.  wkład posiada opatentowany system nowej generacji typu "roll-on, który zapobiega nadmiernemu wyciekaniu wosku oraz ułatwia jego nakładanie,
 5. nie powoduje podrażnień, nie uczula,
 6. do każdego rodzaju skóry,
 7. szybko się rozgrzewa,
 8. wystarcza na 3-5 depilacji nóg,
 9. usuwa nawet najtwardsze włosy,
 10. efekt depilacji utrzymuje się przez 3-4 tygodnie,
 11. nakłada się cienką warstwą (bardzo niskie zużycie),
 12. posiada szeroką (46 mm) rolkę ułatwiającą nakładanie wosku,
 13. wymiary wkładu bez rolki: 112x52x22 mm,
 14. wymiary wkładu z rolką: 138x58x28 mm,
 15. po pierwszym użyciu należy zużyć w ciągu 24 miesięcy.

Profesjonalne włoskie paski do depilacji (100szt):
 1. dzięki wysokiej jakości materiału zabieg depilacji jest bardzo delikatny,
 2. unikatowa struktura zapewnia ekonomiczne zużycie, każdy pasek może być użyty do 8 razy w czasie jednego zabiegu depilacji, obniżając w ten sposób koszt zakupu,
 3. paski nie powodują podrażnień,
 4. produkt gwarantuje wysoką skuteczność usuwania zbędnego owłosienia,
 5. do stosowania z każdym rodzajem wosku.

Sposób użycia:
 1. Przed przystąpieniem do zabiegu depilacji należy oczyścić i odtłuścić skórę.
 2. Najlepiej jest dzień wcześniej wykonać Peeling i nie nakładać żadnych kremów ani balsamów. Przed pierwszym nałożeniem wosku na skórę, należy przeciągnąć już rozgrzaną rolką po pasku, aby na całej powierzchni rolki znajdowała się cienka warstwa wosku.
 3. Następnie nakładamy wosk zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, przyklejamy pasek również w tym samym kierunku. Energicznie odrywamy pasek w przeciwną stronę (pod włos). Należy przy tym zwrócić uwagę na kierunek i kąt odrywania. Nie należy ciągnąć paska ku górze, lecz przy skórze. Włoski powinny być wyrywane, a nie urywane. Aby uniknąć bólu przy odrywaniu paska należy lekko naciągnąć skórę bezpośrednio przed miejscem depilowanym.
 4. Pozostałości wosku usuwamy olejkiem po depilacji, następnie nakładamy specjalny preparat po depilacji (mleczko,krem), który łagodzi podrażnienia i zapobiega wrastaniu włosków.