Sklep

Profesjonalna lampa UV 36w - 4 żarówki timer 120s Miniatura

Profesjonalna lampa UV 36w - 4 żarówki timer 120s

27,00 zł 37,00 zł
0 opinii

Profesjonalna tunelowa lampa UV z timerem i wysuwanym spodem, pokrytym innowacyjną warstwą fotorefleksyjną przyspieszającą utwardzanie żeli UV.
Wyposażona w 4 świetlówki o mocy 9 Watt każda.
Lampa posiada wyłącznik czasowy pozwalający na pracę w 2 trybach: 120 s. oraz stały. Wysuwana dolna "tacka" umożliwia łatwy dostęp do wnętrza lampy, przydatny zwłaszcza przy czyszczeniu czy wymianie świetlówek.
Minimalistyczna forma obudowy, o niewielkiej ilości krzywizn i prostej, zaokrąglonej bryle doskonale wtapia się w każde otoczenie i jest przyjemna dla oka
Dane techniczne:
  1. moc: 36 Watt (4 świetlówki po 9W każda- w komplecie)
  2. tryby pracy: 120 s. /ciągły (wyłącznik czasowy)
  3. wnętrze pokryte nowoczesną powłoką refleksyjną
  4. wysuwany spód

  • - Produkt dostępny

Profesjonalna tunelowa lampa UV z timerem i wysuwanym spodem pokrytym innowacyjną warstwą fotorefleksyjną, przyspieszającą utwardzanie żeli UV. Wyposażona w 4 świetlówki o mocy 9 Watt każda. Lampa posiada wyłącznik czasowy pozwalający na pracę w 2 trybach: 120 s. oraz stały. Wysuwana dolna "tacka" umożliwia łatwy dostęp do wnętrza lampy, przydatny zwłaszcza przy czyszczeniu czy wymianie świetlówek. Minimalistyczna forma obudowy, o niewielkiej ilości krzywizn i prostej, zaokrąglonej bryle doskonale wtapia się w każde otoczenie i jest przyjemna dla oka. Dostępna w sześciu szałowych kolorach.

Wysoką jakość produktu gwarantuje europejski certyfikat CE, a bezpieczeństwo użytkowania zgodność z unijną dyrektywą RoHS (Restriction of hazardous Substances)