Sklep

Profesjonalna DUAL LED 24W (KT-601) Mostek Promocja Miniatura

Profesjonalna DUAL LED 24W (KT-601) Mostek Promocja

39,00 zł 49,00 zł
0 opinii

LAMPA DUAL LED 24W   MOSTEK UV LED 2W1       

TIMER 30s, 60s, PRACA CIĄGŁA ,   
SENSOR RUCHU         

Najnowszej generacji lampa do paznokci, w której zastosowano technologię Dual LED - połączenie promieni 365nm i 405nm, co gwarantuje błyskawiczne utwardzenie wszystkich rodzajów żeli i hybryd dedykowanych UV jak i LED.

  • 12 diod Dual LED o łącznej mocy 24W gwarantuje szybkie utwardzenie, natomiast sensor ruchu uruchamia lampę z każdym włożeniem dłoni.
  • Lampa zasilana przez  zasilacz (dołączone w zestawie).
  • Ustawiany czas pracy - 30 sekund , 60 sekund, praca ciągła.
  • Wymiary: 210 x 120 x 80 mm.  • - Produkt dostępny

Profesjonalna tunelowa lampa UV z timerem i wysuwanym spodem pokrytym innowacyjną warstwą fotorefleksyjną, przyspieszającą utwardzanie żeli UV. Wyposażona w 4 świetlówki o mocy 9 Watt każda. Lampa posiada wyłącznik czasowy pozwalający na pracę w 2 trybach: 120 s. oraz stały. Wysuwana dolna "tacka" umożliwia łatwy dostęp do wnętrza lampy, przydatny zwłaszcza przy czyszczeniu czy wymianie świetlówek. Minimalistyczna forma obudowy, o niewielkiej ilości krzywizn i prostej, zaokrąglonej bryle doskonale wtapia się w każde otoczenie i jest przyjemna dla oka. Dostępna w sześciu szałowych kolorach.

Wysoką jakość produktu gwarantuje europejski certyfikat CE, a bezpieczeństwo użytkowania zgodność z unijną dyrektywą RoHS (Restriction of hazardous Substances)