Sklep

Lampa Excellent Pro dual led 24W Comfot Slim B Miniatura
Lampa Excellent Pro dual led 24W Comfot Slim B Miniatura

Lampa Excellent Pro dual led 24W Comfot Slim B

49,00 zł 89,00 zł
0 opinii

Lampa Excellent Pro dual led 24W Pro Comfot Slim B                                          

Lampa Dual Led 24W Pro Comfort Slim. Produkty z serii Excellent PRO to produkty dedykowane dla najbardziej wymagających Klientów- to produkty o zadziwiającym wzornictwie, najwyższej jakości komponentów i wykonania, poddawane zdumiewającej kontroli jakości.

Lampa Dual LED o mocy 24W zbudowana w oparciu o diody nowej generacji dual LED/UV.

Opatentowana technologia diód Dual LED emituje światło o długościach fali 365 nm oraz 405 nm

Sposób użycia:
Podłącz kabel zasilający USB do lampy, a następnie do źródła zasilania (dołączonego do zestawu zasilacza, lub złącza zgodnego ze standardem USB2.0 np w laptopie). Aby uruchomić lampę naciśnij przycisk power, lampa uruchomi się w trybie 30s, naciśnij ponownie aby zmienić na 60s, naciśnij po raz trzeci aby wyłączyć lampę.

Specyfikacja techniczna:

  • maksymalne zużycie energii: 24W
  • zasilanie: DC 5V - 4.0A
  • wbudowany timer: 30s, 60s
  • ilość diód: 15 szt diód DUAL LED
  • pasmo światła: 365nm, 405nm
  • wymiary: 228mm x 125mm x 24mm
  • gwarancja 12 miesięcy

Lampa może utwardzać wszystkie rodzaje żeli i lakierów hybrydowych, posiadające zarówno foto-inicjatory UV jak i LED.  • - Produkt dostępny

Profesjonalna tunelowa lampa UV z timerem i wysuwanym spodem pokrytym innowacyjną warstwą fotorefleksyjną, przyspieszającą utwardzanie żeli UV. Wyposażona w 4 świetlówki o mocy 9 Watt każda. Lampa posiada wyłącznik czasowy pozwalający na pracę w 2 trybach: 120 s. oraz stały. Wysuwana dolna "tacka" umożliwia łatwy dostęp do wnętrza lampy, przydatny zwłaszcza przy czyszczeniu czy wymianie świetlówek. Minimalistyczna forma obudowy, o niewielkiej ilości krzywizn i prostej, zaokrąglonej bryle doskonale wtapia się w każde otoczenie i jest przyjemna dla oka. Dostępna w sześciu szałowych kolorach.

Wysoką jakość produktu gwarantuje europejski certyfikat CE, a bezpieczeństwo użytkowania zgodność z unijną dyrektywą RoHS (Restriction of hazardous Substances)