Sklep

Italwax wosk w dropsach 2 x 1kg +100 szpatułek Miniatura
Italwax wosk w dropsach 2 x 1kg +100 szpatułek Miniatura
Italwax wosk w dropsach 2 x 1kg +100 szpatułek Miniatura

Italwax wosk w dropsach 2 x 1kg +100 szpatułek

76,00 zł
0 opinii

ITALWAX FILM WAX Wosk w dropsach do depilacji 2 razy 1kg + GRATIS szpatułki 100 sztuk.
FILM WAX to najnowszej technologii wosk marki ITALWAX.
W przeciwieństwie do tradycyjnego wosku film wax rozgrzewa się już w temperaturze 40-50*C dzięki czemu wyklucza wszelkie oparzenia.
Film Wax twardnieje wolniej co sprawia, że mieszki włosowe ulegają zmiękczeniu, pory się otwierają w rezultacie zmniejszając bolesność depilacji. Usuwane są nawet najmniejsze włoski, a dzięki temu, że FILM WAX nakłada się cienką warstwą (ok. 1 mm) depilacja jest bardzo ekonomiczna!
DO WYBORU 2 ODMIANY WOSKU:

 1. FILM WAX AZULENE - przeźroczysty wosk stworzony specjalnie do nierównych powierzchni np. na kolanie czy w okolicach bikini. Szybko twardnieje dzięki czemu zabieg depilacji wykonasz szybciej niż kiedykolwiek. Skuteczny w usuwaniu grubych i krótkich włosów. Idealny do pach i głębokich obszarów bikini.
 2. Wosk Biała Czekolada - to średniej gęstości wosk w kolorze i zapachu białej czekolady.Charakteryzuje się wysoką plastycznością. Nie zostawia podrażnień lub zaczerwienień.Skuteczny w usuwaniu krótkich i twardych włosków. Idealnie nadaje się do usuwania włosów z okolic bikini oraz paszek.Skuteczny w usuwaniu krótkich i twardych włosków.
Szpatułki do depilacji 100 sztuk - gratis.
Drewniane szpatułki, służące do nakładania wosku przy depilacji ciała.
WYMIARY:
długość: 15 cm
szerokość: 2 cm

Sposób użycia:

 1. Depilacji woskiem nie powinny stosować osoby borykające się z chorobami skóry, żylakami, problemami z naczynkami. Także różnego rodzaju rany, otwarcia, zapalenia czy świeże blizny uniemożliwiają przeprowadzenie depilacji woskiem. Kobiety w ciąży powinny korzystać z takiej formy depilacji jedynie w pierwszym trymestrze.
 2. Jeśli chcemy usunąć włosy woskiem musimy pamiętać, iż muszą one osiągnąć długość przynajmniej 1 cm. Na kilka dni przed depilacją należy powstrzymać się od opalania, zarówno na solarium, jak i na plaży oraz z sauny. Dzień przed depilacją należy zrobić dokładny peeling, aby złuszczyć martwy naskórek, pod którym skrywać mogą się włoski. Niewskazane jest używanie balsamów, kremów czy olejków, które mogłyby pozostawić na ciele tłustą warstwę. W takiej sytuacji wosk nie będzie mógł przykleić się do skóry i depilacja się nie powiedzie.
 3. Jeśli masz bardzo wrażliwą skórę dobierze specjalny wosk zawierający dwutlenek tytanu o właściwościach łagodzących, lub woski przeznaczone do wrażliwej skóry z kojącym rumiankiem i aloesem. Nie stosuj wosku na podrażnioną skórę.
 4. Wosk należy rozgrzać w podgrzewaczu w specjalnym rondelku bądź w kąpieli wodnej.
 5. Gdy wosk osiągnie odpowiednią konsystencję (lejącą się) można przystąpić do zabiegu.
 6. Wosk podgrzany do optymalnej temperatury nakłada się równomiernie, nie ciągnie się, ani też nie parzy.
 7. Wosk nakładamy za pomocą szpatułki, zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa.
 8. Po około 10 sekundach wosk jest gotowy do ściągnięcia.
 9. Następnie energicznym ruchem przy skórze odrywamy wosk w przeciwną stronę (pod włos).
 10. Aby uniknąć bólu przy odrywaniu wosku należy lekko naciągnąć skórę.
 11. Możemy nałożyć opóźniający wzrost włosa krem po depilacji, który sprawi, iż włosy staną się delikatniejsze i cieńsze, a kolejne zabiegi depilacji będą łatwiejsze i mniej bolesne.
Urządzenie może nagrzać wosk do maksymalnej temperatury 85 C.
Po zakupie proszę o e-mail z wyborem typu wosku.

 • - Produkt dostępny