Sklep

Akrylożel MABELL Poly Nail Gel 30g - Biały Miniatura

Akrylożel MABELL Poly Nail Gel 30g - Biały

49,99 zł
0 opinii

Poly Nail Gel  O Wadze 30 G Różowy

Marki Mabell

Prawdziwa rewolucja w stylizacji paznokci!

 1. Bardzo łatwa aplikacja
 2. Nieograniczony czas nakladania
 3. Możliwość uzupełnienia
 4. Czas utwardzania 30 sekund w każdej lampie LED i UV
 5. Bez warstwy dyspersyjnej
 6. Trwałość powyżej 21 dni (do momentu odrostu)

Nowość - system poly  nail gel, dający większe możliwości w budowaniu niż akryl (i bez drażniącego zapachu liquidu) i twardszy niż żel jest jednocześnie bardzo łatwy w użyciu. Posiada gęstą konsystencję, dzięki czemu możesz budować paznokcia, aż do momentu, gdy będzie idealny - wystarczy utwardzić go w lampie Led lub UV. Podczas utwardzania nie wytwarza się warstwa dyspersyjna. Daje niezwykłe możliwości tworzenia mega długich, pięknych paznokci, idealnie nadaje się do tworzenia ozdób.

Sposób użycia:

 1. Przygotuj płytkę paznokcia - odsuń lub usuń skórki i dokładnie wygładź płytkę paznokcia za pomocą bloczka polerskiego lub polerki (gradacja 240).
 2. Odtłuść płytkę za pomocą primera (do paznokci trudnych polecamy kwasowy, jeśli nie masz problemów z trzymaniem się produktu na paznokciu polecamy ultrabond - bezkwasowy).
 3. Za pomocą Poly Brush (specjalnej szpatułki) nałóż Mabell Poly Nail Gel Clear na paznokieć (lub jeśli chcesz przedłużyć paznokcie - na szablon lub specjalne tipsy Dual Forms).
 4. Zamocz pędzelek Poly Brush w cleanerze i rozprowadź poly gel na paznokciu (formie) lub tipsie. Zauważ, że produkt nie spływa i cały czas pozostaje na swoim miejscu.
 5. Utwardź w lampie LED (ok. 30 sekund) lub UV (2 minuty) - czas utwardzania może się różnić w zależności od mocy lampy.
 6. Utwardzonej masie nadaj odpowiedni kształt (piłując pilniczkiem lub frezarką).
 7. W zależności od potrzeb możesz nałożyć kolor, wykonać french manicure lub nałożyć dowolny top.

 • - Produkt dostępny
 • - Producent: Mabell